Květen 2009

5angels

30. května 2009 v 11:38

Ahojky lidičky znáte 5Angels?Já jo a je to super skupina uplně suproví písničky mi na ti s kámoškou budeme tancovat.A kdo je nezná tak tady jsou obrázky jak vypadají.....


Niki

30. května 2009 v 11:21

Galerie


Týna

30. května 2009 v 11:17

Týna

Již jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě. Proto ve svých 3,5 letech začala navštěvovat zakladní taneční klub ATS Domino. O rok později již tancovala na soutěžích vyhlášených ČMTO. Díky svému vztahu k tanci si začala sbírat i své první úspěchy založené na pomoci trenérek jmenovaného klubu. Ve svých 7 letech tak měla možnost mít na svém krku medaili mistra světa street show formací. Poté se jí naskytla příležitost tančit a zpívat ve skupině 5angels a této příležitosti využila.
Věk:8 let
Zájmy: hudba, tanec, muzikály
Oblíbená hudba: Pussycat Dolls, Gwen Stefani, Ewa Farna.

Nikola-životopis

30. května 2009 v 11:09
Nikola:

Nikola

Věk: 9 let
Zájmy: tanec, zpěv
Nikole je 9 let. Od svých 3 let tancovala ve světoznámém tanečním souboru Valášek, se kterým během následujících 4 let projela kus světa. V té době již vystupovala v televizních pořadech Kouzelná škola s Dádou Patrasovou, kde zpívala a tančila. Vystoupila i v jiných zábavných pořadech v TV. Od 7 let je členkou AT studio DOMINO. S Dominem se stala mistrem republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy i v sólových vystoupeních. Jejím velkým vzorem je Shakira.

Kristýna-životopis

30. května 2009 v 11:07
Kristýna:

Kristýna

Věk: 9 let
Zájmy: tanec, jorkšírek Lari
Od 3 let začala Kristýna chodit do mateřské školky, kde v té době byla moc hodná paní ředitelka Vlasta Votrubová, která vedla hodiny tanečků. Tančení Kristýnu natolik bavilo, že ji mamka v 5ti a půl letech přihlásila do kurzu předškoláčků tanečního studia Domino. S Dominem se od roku 2006 stala postupně mistrem Prahy, České republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy také v malých skupinách a v sólových vystoupeních.

Niki-životopis

30. května 2009 v 11:05
ůžasná skupina:
Niki:

Niki

Věk: 9 let
Zájmy: tanec, zpěv, zvířata
Niki se narodila před 9 lety v Praze, kde také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče - bráchu Filipa, se kterým si moc rozumí. Někdy si sice jako všichni sourozenci, "vjedou do vlasů", ale jinak na sebe nedají dopustit a vzájemně se podporují a pomáhají si.

Protože Nikču vždy moc bavilo tancování, chodila od svých 4 let do tanečních kroužků. Ve 2. třídě začala chodit do základních kurzů AT Studia Domino, kde byla vybrána do týmu, se kterým soutěží na závodech. V Dominu má také spoustu kamarádek. Moc ji baví trénování nových sestav a formací a přestože jsou tréninky 3x-4x týdně, vždy se na ně těší. Doma už má i sbírků svých úspěchů - vybojovaných medailí, které jsou pro ni velkou motivací. Letos na závodech v Táboře vybojovala bronzovou medaili a v Jablonci se probojovala do finále a skončila na 5. místě.

Nikču také moc baví zpívání a chodí se svými kamarádkami z 5angels na hodiny zpěvu k paní učitelce Nikol Davídkové.

Nikolka miluje zvířata, hlavně koně a psy. Moc by si s bráchou Filipem přáli psa, ale zatím se jim nepovedlo rodiče přemluvit.

fotečky

30. května 2009 v 11:01
Linda RybováHerečka Linda Rybová coby Kamila Váchová, sestra v gynekologické ordinaci, krásná, milá, svědomitá, která se vrátila, ke svému manželovi.Linda Rybová

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
Linda Rybová patří bezesporu mezi nejpůvabnější, ale jistě i nejtalentovanější herečky mladé generace. Narodila se 15. října 1975 v Praze-podolí. Vedle baletního odd. pražské konzervatoře zde vystudovala i herectví a po krátkém angažmá v divadle Komedie odešla do divadla Pod Palmovkou. V roce 2000 se opět vrací do Divadla Komedie. Ztvárnila několik televizních rolí a po Kytici si zahrála ve filmu Jana Svěráka Tmavomodrý svět a filmu režiséra B. von Sychowskiho Swimming Pool.
Linda Rybová nejí maso, je svobodná a žije s přítelem v Nuslích. Ve volném čase odpočívá nejraději s knížkou nebo na procházce v lese. Ráda se také prochází v parku na Jezerce nedaleko svého bytu.
Pohádky: Žabí princ, O Aničce s lískovými oříšky, O princezně Hvězdě a Měsíci, O splněných přáních
Televizní inscenace: Ohnivé námluvy, Andělský smích, Liščí doupě, Ex offo, Bakaláři
Divadelní role: Dům Doni Bernardy, Nebezpečné vztahy, Jak se vám líbí, Slečna Julie, Krejcarové opera, Kouzelník z Lubinu, Eurydika, Výstřely na Brodwayi, Tom, který dostává políčky, Sen noci svatojánské, Vytetovaná růže
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

Jitka Čvančarová-Fota

29. května 2009 v 17:11
Jitka Čvančarová, *23.3.1978 - herečka
Jitka Čvančarová vystudovala střední stavební školu v Mělníku.

vystudovala obor muzikálové herectví na brněnské JAMU - absolvovala r. 2000, na JAMU účinkovala v inscenacích Svět kolem Susan B., Muž z kraje la Mancha, Pomáda, Malý krámek hrůz….

Od 1. 5. 2000 je stálou členkou Městského divadla Brno.

Mezi její první role v MdB patří Líza Ďulínková z muzikálu My Fair Lady (ze Zelňáku), kterou nastudovala v průběhu 14 dnů a hrála ji poprvé v okamžiku, kdy všechny tři představitelky Lízy musely být při předávání cen Thálie, role Lízy jí pak zůstala a stala se tak čtvrtou představitelkou této role.

Roli Marie ve West Side Story nastudovala i v němčině a v angličtině a účinkovala tak v mnoha evropských zemích.

V r. 2000 byla nominovaná na prestižní cenu Thálie za ztvárnění role Sandry v muzikálu Svět plný andělů .

Od března r. 2004 moderuje motoristický pořad Autosalon na TV Prima.

Jitka Čvančarová nadabovala roli Carrie Turner v seriálu 24.

Hrála v Četnických humoreskách (Hanička), v Černých baronech, v pohádce O princezně se zlatým lukem (Štěpána), v pohádce Kočičí princezna (Anička), ve filmu Já z toho budu mít smrt (Lidka), nyní ji můžete vidět v roli sestry Markéty Foltýnové v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě, v roce 2008 se objevila ve filmu o lásce, který mohou vidět i děti. "Kdopak by se vlka bál". V letošním roce ji uvidíme v seriálu Televize Nova- "Dokonalý svět" .Jitka je vyloženě ženský typ, a tak jí také sluší šaty a sukně a vůbec vše, co něžnému pohlaví dodává na ženskosti. Hnědý model se zvýrazněným pasem a hlubokým dekoltem jí sekne!

Čvančarová se zaprodala reklamě!

Úterý 15.1. 2008, 16:00
Seriálová herečka Jitka Čvančarová (29)je novou tváří známé obuvnické firmy. V prima kšeftu tak vystřídala čerstvou maminku Lindu Rybovou.
Herečka zaujala Baťu nejen svou výraznou tváří, neuvěřitelným sex-appealem, ale také všestranným talentem, který úspěšně zúročuje na prknech předních pražských divadel i na televizní obrazovce.
Po éterické Lindě Rybové tak přichází smyslná ženskost v podobě Jitky Čvančarové. Jitčinou vášní jsou boty, proto i slogan provázející jarní kampaň zní: "Vášeň, o kterou se nedělím!"
Jitčiným protějškem se stal neméně známý divadelní herec a hvězda seriálu Velmi křehké vztahy Saša Rašilov.
"Výběr tváří pro rok 2008 nebyl snadným úkolem a netajím se tím, že některé diskuse byly opravdu vášnivé, ale s výsledkem jsem nadmíru spokojený a těším se na naši spolupráci," říká marketingový ředitel obuvnické firmy, kterou založil zlínský rodák Tomáš Baťa.
Zatímco Saša je v propagaci výrobků nováčkem, Jitka je už tváří vitaminového preparátu pro zlepšení kvality vlasů a nehtů.
Zdroj: Super,cz (mr)

Thálie 2007 - Čvančarová: Jsem jediná!


PRAHA (kre) - Favoritka 15. ročníku Ceny Thálie 2007 je jasná! Snad historicky poprvé se v nominaci dvakrát objevila jedna herečka - je jí Jitka Čvančarová (29). V kategorii činohra v širší nominaci a coby muzikálová herečka v hlavní nominaci.
"Je to vůbec poprvé, co má někdo dvě nominace ve dvou kategoriích a já si toho velice vážím. Jsem jediná, kdo to má," řekla deníku Aha! Čvančarová.
Mezi nominovanými nechybí samozřejmě ani herci. Například Vladimír Kratina za roli opilce, která mu dle předsedkyně poroty šla výborně. "Ta jeho opilecká scéna je opravdu bez jakékoli technické studie - a to nás přesvědčilo," prozradila Ljuba Benešová. Mezi nominovanými herečkami v kategorii činohra je i Simona Stašová (52), která včera před pražským Mánesem zaparkovala na špatném místě a v průběhu tiskové konference celá vyplašená utíkala přeparkovat svou stříbrnou Toyotu Yaris.

31.1.2008

Čvančarová slibuje: Do Ordinace se vrátím

Herečka Jitka Čvančarová (29), která kvůli svým divadelním aktivitám opustila seriál Ordinace v růžové zahradě, se opět vrací jako sestřička Markéta!

"Vyžádala jsem si u scenáristek jen pauzu, ale určitě jsme s Ondřejem Sokolem plánovali, že se zase objevíme," řekla Blesku. Čvančarová se svěřila, že během natáčení seriálu padala únavou.
"Nedokázala jsem se vzdát divadla, ale fyzicky už jsem nemohla obojí zvládat. Teď už jsem si ale odpočinula," prozradila Blesku půvabná tmavovláska. V jedné z epizod už se i s Ondřejem Sokolem dokonce krátce mihla, aby si na ni diváci zase postupně zvykli. Z profesního hlediska jí několikaměsíční opuštění seriálu pomohlo. Díky tomu, že ji přestal časově svazovat, soustředila se na divadlo a odborná kritika ji dokonce nominovala jako nejlepší herečku hned ve dvou kategoriích prestižních cen Thálie - za činohru i za muzikál.
"Jsem vůbec první, komu se to přihodilo, tak jsem samozřejmě pyšná," řekla Blesku. Ze širších nominací nakonec postoupila jen za muzikálovou roli Sukie z Čarodějek z Eastwicku. "Přiznám se ale, že Evušu z Gazdiny roby, za kterou jsem byla navržena na činoherní cenu, mám radši," dodala Jitka.
Autor: Saša Šeflová (1. 2. 2008)

Čvančarová se vrací do Ordinace a Rychlému roste konto

Herečka Jitka Čvančarová (29) se vrací do novácké Ordinace v růžové zahradě!

A její přítomnost v seriálu bude mít paradoxně vliv na bankovní konto Petra Rychlého (42) alias doktora Mázla. Podle scénáře totiž v následujících dílech začne milenecká epizoda Čvančarové s Rychlým, kterému tak přibudou další natáčecí dny.
Petr Rychlý má důvod k radosti. Mezitím, co ho Daniela Šinkorová svým odchodem ze seriálu připravila zhruba o pět dobře zaplacených natáčecích dnů v měsíci, Čvančarová mu peníze na konto zase pěkně přihraje.
"Jitka Čvančarová podle scénáře začne chodit s Petrem Rychlým coby doktorem Mázlem. Pro Rychlého to tedy znamená, že mu přibudou tři až pět natáčecích dnů v měsíci, protože jejich postavy budou jedny z předních," prozradil Blesku zdroj ze seriálu.
Rychlý od televize inkasuje za jeden natáčecí den 15 tisíc korun. Návrat Čvančarové do seriálu se mu tedy víc než vyplatí...
Autor: Rudolf Šindelář (15.3.2008)

Jitka Čvančarová z Ordinace se těší na syna!

Jitka Čvančarová hraje v Ordinaci v růžové zahradě sestřičku Markétu. (archiv TV Nova)

Středa 26.3. 2008, 12:00
Herečka Jitka Čvančarová (29) se opět vrací do Ordinace v růžové zahradě 2. Poznává nové kolegy a moc se těší na svého seriálového syna Štěpána (1)!
"V seriálu už mám ročního Štěpánka, takže se nemůžu dočkat, až opět po dlouhé době uvidím svého seriálového synka," prozradila Jitka.
Coby sestřička Markéta se na chvíli z nováckého seriálu vytratila. Zlákala ji Praha, kam odešla se svým seriálovým partnerem Prokopem Hrubým v podání Ondřeje Sokola. A protože se mladému lékaři začíná po kamenické nemocnici stýskat, spolu s ním se vrací i Markéta.
"Od natáčení jsem měla delší pauzu a těší mě, že už jsem opět zpět. Poznávám nové kolegy, dostávám se zpět do děje. Abych věděla, o co přesně v seriálu běží, snažím se ho sledovat v televizi," řekla herečka a dodala: "Natáčení je sice náročné, ale přicházím s novou energií, takže mě zatím vše jen těší a věřím, že tomu tak i zůstane." (ks)
Zdroj: Super,cz

Čvančarovou hlídá žárlivec

Přítel Jitky Čvančarové (30) Martin Hoffmann (30) opět potvrdil pověsti o své žárlivosti.
Herečka dostala příležitost v projektu Bolka Polívky a Martin v něm byl pro klid v rodině obsazen také.
"Už jsme slyšeli, že Martin nerad nechává Jitku bez dozoru, tak jsme mu raději nabídli roli," směje se mluvčí divadla Kalich Jaroslav Panenka.
Po boku Čvančarové se budou točit Bolek Polívka (58) a Milan Lasica (68). Oba mají v hořké komedii roli smrtelně nemocných starých mužů, kteří si chtějí užít života a utečou z nemocnice.
Cestou potkají nejrůznější postavy včetně těhotné ženy a herečky, které obě ztvární Jitka Čvančarová. Mužských vedlejších rolí se ujme její přítel Martin Hoffmann a svou milou tak bude mít stále pod dozorem. Herec těžce snáší už to, že má Jitka nafotit sérii sexy fotografií pro kalendář Stock.
Autor: agš (22.5.2008)
Jitka Čvančarová: Přijmout roli v seriálu je pro herce nutnost
"Jakmile u nás herec netočí, nemá moc šanci se uživit. V divadle jsem třeba rok nedostala zaplaceno."

Neděle 8.6. 2008, 08:00
Pro sexy herečku Jitku Čvančarovou (30) je sice focení ztráta času, přesto však kývla na nabídku stát se tváří kalendáře Stock 2009. Povídali jsme si nejen o tom, ale i o tvrdém hereckém životě.

Avril Lavigne-životpis

28. května 2009 v 15:52
Životopis: Jméno:Avril Ramona Lavigne Datum narození: 27. září 1984 Hvězdné znamení: Váhy Místo narození: Kanada/ Ontario/ Bellevile/ Napanee Sourozenci: Matt (starší) a Michelle (mladší) Rodiče: John a Judy Přezdívka: Wild child nebo Skater-Princess Výška: 157cm Váha: 55kg Piercing: 2 v jednom uchu, 1 v pupíku Tetování: jenom malování z henny co má ráda: Barva: černá,červena zvířata: Všechny zkoro jídlo : pizzu s olivama sport : skejt , hokej a baskedball oblečení : kravaty a skate kosmetiku : Maybeline hudbu : od Blink182 nebo Sum41 (jenom příklad) Avril baví psát si svoje vlastní písně

Avril Ramona Lavigne (narozena 27. září 1984) je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Click to view full size image
Avril Ramona Lavigne Whibley (narozena 27. září 1984) je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví.[1]
V roce 2006 byla zařazena časopisem "Canadian Business Magazine" na sedmou příčku do žebříčku nejvlivnějších Kanaďanů v Hollywoodu.
Po celém světě prodala více než 32 mil. alb, z toho 10,5 mil. v USA.[zdroj?]


Dětství

Avril Lavigne se narodila v Belleville v Ontariu v Kanadě francouzským rodičům - Johnovi a Judy. Judy říká, že si Avrilina hudebního nadání všimla poprvé, když byly Avril dva roky a zpívala s ní písně z kostela. Když jí bylo pět, přestěhovali se do města Napanee.
V roce 1998 vyhrála soutěž a možnost zazpívat si s Shaniou Twain na jejím prvním velkém turné. Vystoupila na jejím koncertě v Ottawě a zazpívala píseň "What Made You Say That"?
Brzy si ji všimnul manažer Cliff Fabri, když zpívala coververze country písní v knihkupectví v Kingstone v Ontariu. Při vystoupení v Lennox Community Theatre si Avril všiml místní folkový zpěvák Steve Medd (příbuzný vlivného kanadského novináře, Bena Medda), který ji pozval, aby si s ním zazpívala v jeho písni "Touch the Sky" z alba Quinte Spirit, které vyšlo v roce 1999. Také si zazpívala v jeho písních "Temple of Life" a "Two Rivers" na jeho dalším albu z roku 2000, My Window to You.
V 16 podepsala smlouvu s Kenem Krongardem z Arista Records, který pozval šéfa firmy Antonia "L.A." Reida, aby si ji poslechl v New York City ve studiu producenta Peter Zizza. Zalíbila se mu a začala pracovat na svém prvním albu.


Let Go (2001-2003)

Let Go vyšlo 4. července 2002 a umístilo se na druhém místě ve Spojených Státech a na prvním místě v Austrálii, Kanadě a Velké Británii. To z ní učinilo nejmladší sólovou umělkyni, která toto ve Velké Británii dokázala.[2] V roce 2003 její rekord překonala Joss Stone.
Avril během vystoupení
Po měsíci od vydání bylo toto album multiplatinové a o dva týdny později dokonce trojnásobně platinové. Po šesti měsících už bylo čtyřnásobně platinové. Celkově se ho prodalo 13 197 000 kusů a stalo se nejprodávanějším ženským albem toho roku a nejprodávanějším debutem.
Z alba byly vydány čtyři singly. "Complicated" se dostalo v Austrálii na první místo a v americké hitparádě U.S. Hot 100 na druhé místo a také to byl jeden z nejlépe prodávaných kanadských singlů roku 2002. Avril Lavigne překonala rekord Natalie Imbruglie, když se jí podařilo udržet singl "Complicated" na prvním místě v hitparádě Contemporary Hit Radio jedenáct týdnů v kuse. Píseň "Sk8er Boi" se dostala v USA a Austrálii, "I'm With You" se dostala do top 10 v USA a Velké Británii a "Losing Grip" se dostala do top 10 v Tchaj-wanu a do top 20 v Chile.
Avril byla jmenována nejlepším nováčkem na cenách MTV Video Music Awards 2002, vyhrála čtyři ceny "Juno Awards 2003" (měla šest nominací) a cenu World Music Award za světově nejlépe prodávaného kanadského umělce a byla nominována na 8 cen Grammy.


Under My Skin (2004-2006)

Avril Lavigne při vystoupení v Praze
Druhé album Avril Lavigne Under My Skin vyšlo 25. května 2004 v USA. Tam se okamžitě umístilo na prvním místě, stejně jako ve Velké Británii, Německu, Japonsku, Austrálii, Kanadě, Mexiku, Argentině, Španělsku, Irsku, Thajsku, Koreji a Hong Kongu. V USA se ho prodalo v prvním týdnu prodeje přes 380 000 kusů.[3] Avril napsala většinu svého alba s kanadskou autorkou písní Chantal Kreviazuk, i když na některých písních se podíleli i Ben Moody (bývalý člen Evanescence), Butch Walker a její bývalý kytarista Evan Taubenfeld. Manžel Chantal Kreviazuk, Butch Walker a Don Gilmore byli producenty alba.
Úvodní singl "Don't Tell Me" se dostal na první místo v Argentině a Mexiku, ve Velké Británii do top 5 a do top 10 v Austrálii a Brazílii. Singl "My Happy Ending" se dostal do americké top10 a byl tam jejím třetím největším hitem. Třetí singl "Nobody's Home" se nedostal ani do top 40. Čtvrtý singl "He Wasn't" se ve Velké Británii dostal na 23. místo a na 25. v Austrálii a v USA nebyl jako singl vydán. Poslední singl "Fall to Pieces" si tak dobře jako předchozí singly nevedl.
Avril Lavigne získala dvě ceny "World Music Awards 2004" za nejlepšího poprockového umělce a za nejlépe prodávaného kanadského umělce roku. Získala pět nominací na ceny Juno Award 2005 z nichž vyhrála tři. Také vyhrála cenu Nickelodeon Kids' Choice za "oblíbenou zpěvačku". Avril napsala společně s Matthewem Gerardem píseň "Breakaway" pro Kelly Clarkson a ta se pak objevila na soundtracku k filmu Deník princezny 2 a na albu Kelly, které dostalo také název Breakaway.
Lavigne se vydala na turné "Live and by Surprise" po 21 městech v USA a Kanadě na propagaci alba Under My Skin. První zastávkou byl Minneapolis a Avril vystupovala zásadně jen po obchodních domech a každé vystoupení se skládalo z krátkých akustických setů. Doprovázel ji její kytarista Evan Taubenfeld. Vystoupení bylo oznámeno nejdříve dva dny před ním. Turné bylo velmi úspěšné.
Avril byla většinu roku 2005 na turné a rozjížděla svou hereckou a modelingovou kariéru. Vystoupila na zimní olympiádě 2006 v italském Turíně s písní "Who Knows" při oficiálním předávání "štafety" zimních her Kanadě, kde se olympijské hry budou konat v roce 2010.


The Best Damn Thing (2007-přítomnost)

Třetí album Avril, The Best Damn Thing vyšlo v dubnu 2007. Produkovali ho Dr. Luke, její manžel Deryck Whibley, Rob Cavallo, Butch Walker a ona sama. Travis Barker byl na albu bubeníkem. Svůj rádiový debut si album odbylo v rádiu "Hot 89.9" v Ottawě 14.4.2007 v 6 hodin odpoledne. Avril prozradila na svém profilu na MySpace, že prvním singlem bude píseň Girlfriend a že má vyjít 29. ledna, ale toto datum se posunulo kvůli vzrůstající popularitě singlu Keep Holding On v rádiu. Singl Girlfriend měl nakonec premiéru 26. února. Debutoval v hitparádě Billboard Hot 100 na pátém místě. To je její nejlepší singlový debut a na internetu se ho prodalo přes 122 000 kusů v internetovém obchodě iTunes. Girlfriend také debutoval na třetím místě v hitparádě Billboard's Top Digital Songs, do které se Avril tak dostala podruhé (jejím prvním singlem, který se do této hitparády dostal byl Keep Holding On). Píseň Girlfriend má refrén nazpívaný v osmi různých verzích - lišící se jazykem. Avril ho nazpívala ve španělštině, portugalštině, mandarinské čínštině, japonštině, italštině, němčině, francoužštině a samozřejmě v angličtině.Dalším úspěšným singlem je When You're Gone.Dalším neméně uspěšným single je Hot. Jako další singl vyšel The Best Damn Thing.V rámci svého evropského turné znovu navštívila Prahu Avril Lavigne. Zpěvačka představila ve vyprodané O2 Areně své aktuální album "The Best Damn Thing".Setlist koncertu: Girlfriend, I Can Do Better, Complicated, My Happy Ending, I'm With You, I Always Get What I Want, When You're Gone, Innocence, Don't Tell Me, Hot, Losing Grip, Bad Reputation (video), The Best Damn Thing, Everything Back But You, I Don't Have To Try, Runaway, He Wasn't Přídavky: Girlfriend (Dr. Luke Remix), Sk8er Boy
Avril během rozhovoru na konci roku 2006


Filmová kariéra

Avril si odbyla filmový debut v animovaném filmu Za plotem. Spolu s ní na něm pracovali William Shatner, Bruce Willis, Garry Shandling, Wanda Sykes, Nick Nolte a Steve Carell. Zahrála si ve filmu The Flock[4] a jejím dalším projektem byl film Fast Food Nation, který je založený na její oblíbené knížce. Avril napsala a nazpívala píseň "Keep Holding On" s Dr. Lukem pro film Eragon.


Osobní život

Říkalo se, že je Avril vegetariánka. Nedávno však v jednom interview řekla, že už se za vegetariánku označovat nebude "pro případ, že by ji někdo přistihl jak jí maso".
Jako teenager chodila v Napanee do restaurace La Pizzeria. V dokumentu Under My Skin Bonez Documentary řekla, že pizza s olivami je jejím oblíbeným jídlem, avšak moc ji nejí, protože pizza není dobrá pro její hlas. V této restauraci její oblíbená pizza dostala jméno podle Avril a také je tam návštěvní kniha pro fanoušky, kteří jí tam mohou napsat své vzkazy a Avril si jí vždycky vyzvedne, když je na návštěvě u rodiny.[5]
Avril má vytetovanou hvězdu na levém zápěstí. Stejnou má i její kamarád a spolupracovník Ben Moody. Na konci roku 2004 si nechala na pravé zápěstí vytetovat malé růžové srdce s písmenem D - což má být první písmeno jejího manžela Derycka Whibleyho, se kterým si koupili dům v Beverly Hills.[6]
Lavigne byla spojována se svým bývalým kytaristou Evan Taubenfeld, i když s ním ve skutečnosti nikdy nechodila. Avšak Evan ji stále považuje za "Nejdražší přítelkyni na světě", jak řekl na svých oficiálních stránkách. V jednom rozhovoru pro časopis J-14 řekla, že svou první pusu dostala ve 14 letech. V časopise M z roku 2003 byl článek o tom, že bývalý přítel Avril prodává její milostné dopisy na eBay.[7]
V únoru 2004 začala Avril chodit s Deryckem Whibleym, hlavním zpěvákem skupiny Sum 41. 27. června 2005 se zasnoubili. Deryck požádal Avril o ruku při výletu do Benátek.
Vzali se v sobotu 15. července 2006 v kalifornském pobřežním městě Montecito. Ceremoniál začal v 5 hodin odpoledne a trval 20 minut.[8] Avril na sobě měla šaty od návhrářky Very Wang a Deryck oblek od Huga Bosse. Svatby se zúčastnilo asi 110 hostů.
Jako jejich svatební píseň si zvolili "Iris" od skupiny The Goo Goo Dolls.

Chceš mít SUPER-MEGA návštevnost??

27. května 2009 v 14:08

Chceš mít SUPER-MEGA návštevnost??

Zdroj:www.luna-lovegoodova.blog.cz
Čau, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:
  • Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!
  • Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:
  • Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
  • Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))